Basic Token Attention (BAT), TRY işlem çiftinde şimdi Gate TR’de

Basic Token Attention (BAT), TRY işlem çiftinde şimdi Gate TR’de

Vakıf Katılım

Gate TR ile 7 gün 24 saat Türk lirası (TRY) ile BAT alım satımı yapabilirsiniz! Hızlı, güvenli ve kolay şekilde Türk lirası ile Basic Token Attention (BAT) alıp satabilirsiniz. 

Gate TR'nin alım satım sayfasından BAT'ın detaylı grafiklerini ve anlık verilerini inceleyebilirsiniz.

Basic Token Attention (BAT) nedir?

Basic Attention Token (BAT), Mozilla ve Firefox'un kurucu ortağı Brendan Eich tarafından blockchain teknolojisi aracılığıyla dijital reklamcılığın güvenliğini, adilliğini ve verimliliğini artırmak için oluşturuldu. 

Ethereum (ETH) üzerine inşa edilen Brave web tarayıcısının yerel tokenidir. Ethereum üzerine inşa edilme amacı, reklamverenler, yayıncılar ve kullanıcılar arasında verimli bir şekilde takas edilebiliyor olmasıdır. Amaç, kullanıcıların ilgi alanlarına daha iyi uyarlanmış veya daha az reklamla karşılaşması ve aynı zamanda veri gizliliği haklarından vazgeçmemesidir.

Gate TR’de listelenen BAT token, Brave platformunda para birimi olarak kullanılır. BAT'ın geliştiricileri, kullanıcının kişisel bilgilerinin kullanıcının cihazında saklandığını ve bunların anonim ve özel olmasını sağladığını belirtiyor.

Siz de Türk lirası ile BAT alım satımı yapmak isterseniz Gate TR ile dilediğiniz zaman güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

  Hibya Haber Ajansı